-35%709 ₴
461 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TSP0325205CB |
| Виробник | Delphi |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TSP0325205CB |
| Вид | Вуглець |
| Висота | 22 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 268 мм |
| Мoдель | TSP0325205CB |
| Країна виробництва | США |
| Ширина | 222 мм |