-35%802 ₴
521 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Renault |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Vivaro |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WP9246 |
| Висота | 45 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 338 мм |
| Мoдель | WP9246 |
| Країна виробництва | США |
| Ширина | 191 мм |