-35%452 ₴
294 ₴
Показати оптові ціниПовітряний фільтр JAKOPARTS J1325050 здатний забезпечити високий ступінь очищення повітря; що надходить у двигун протягом усього експлуатаційного періоду. У виробництві повітряних фільтрів JAKOPARTS використовуються першокласні матеріали; які проходять кілька етапів ретельної перевірки. Компанія JAKOPARTS займає авторитетне місце не тільки на ринку України; але і всьому світі; завдяки високій якості комплектуючих і низькому відсотку бракованих деталей. Повітряний фільтр J1325050 відноситься до типу панельний. Даний фільтр має наступні розміри: 258 мм; 170 мм; 50 мм. JAKOPARTS виготовляє повітряні фільтри; що зупиняють і утримують різні види бруду; пилу і сажі майже на всі 100%. Повітряним фільтрам даного бренду не страшна експлуатація в екстремальних умовах підвищеного забруднення повітря. Для більш ефективної роботи та запобігання потрапляння повітряних мас в обхід фільтра; дана модель оснащена спеціальним еластичним ущільнювачем. Для запобігання розривів або деформацій при різкій зміні тиску в системі; фільтруючий елемент надійно кріпиться на каркасі фільтра. Повітряні фільтри JAKOPARTS - відмінний варіант співвідношення високої якості за доступною ціною. Рекомендовано змінювати фільтр не рідше ніж один раз на рік або відповідно до вимог керівництва з експлуатації автомобіля.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1325050 |
| Виробник | Herth+Buss |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 258 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | J1325050 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Виготовлення фільтра | панельний |
| Мoдель | J1325050 |
| Вживаність | ZK)PEUGEOT 4008 |
| Країна виробництва | Німеччина |