-35%694 ₴
451 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TSP0325226CB |
| Виробник | Delphi |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TSP0325226CB |
| Вид | Вуглець |
| Висота | 33 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 280 мм |
| Мoдель | TSP0325226CB |
| Країна виробництва | США |
| Ширина | 195 мм |