-26%521 ₴
386 ₴
Показати оптові ціниСалонний фільтр WP2101 від компанії WIX FILTERS ідеально підійде для заміни оригінальної деталі при плановому технічному обслуговуванні автомобіля. Даний фільтр класифікується; як вугільний фільтр і має розміри: 250 мм; 180.5 мм і 36 мм. WIX FILTERS WP2101 сумісний з відомими марками легкових автомобілів. Габарити і форма виробу відповідає оригінальній деталі; що дає змогу безпроблемно встановити фільтр у посадочне місце автомобіля. Комплектуюча виготовлена відповідно передовим технологіям і сучасним вимогам виробництва; все це підтверджено відповідними сертифікатами якості продукту. Високоякісні матеріали дають змогу досягати максимальної ефективності протягом усього експлуатаційного періоду фільтра. Збільшення площі фільтрації та брудоємності фільтрувального елемента досягається завдяки технології укладання; якою оснащений фільтр. При купівлі салонних фільтрів WIX FILTERS ви отримуєте продукцію високої якості за доступною ціною. Своєчасна заміна салонного фільтра усуне неприємний запах із системи кондиціонування; дасть змогу знизити запотівання скла в сиру; холодну погоду; а також захистить дихальну систему водія та пасажирів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hans |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | 2101 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WP2101 |
| Вид | Вуглець |
| Висота | 36 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 250 мм |
| Мoдель | WP2101 |
| Країна виробництва | Польща |
| Ширина | 180.5 мм |