-26%1 467 ₴
1 087 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 2097 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 3 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 295 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LX2097 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | LX2097 |
| Вживаність | BMW X5 (E70) |
| Країна виробництва | Німеччина |