-26%851 ₴
630 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53.365.00 |
| Виробник | UFI |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 53.365.00 |
| Вид | звичайний |
| Висота | 22 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 200 мм |
| Мoдель | 53.365.00 |
| Країна виробництва | Італія |
| Ширина | 200 мм |