-26%1 723 ₴
1 276 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5939 |
| Виробник | NGK |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5939 Y-522J |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 212 мм |
| Мoдель | 5939 Y-522J |
| Напруга | 11 В |
| Розмір гайкового ключа | 12 мм |
| Опір | 1.4 Ом |
| Країна виробництва | Японія |