-35%
991 ₴
644 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 628 583 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0986628583 |
| Вид | Вуглець |
| Висота | 31 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 243 мм |
| Мoдель | 0986628583 |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Ширина | 142 мм |