-35%



4 578 ₴
2 976 ₴
Показати оптові ціниSigeta Farland 20x50 поєднує в собі класичний дизайн і перевірену якість. 20-кратне збільшення дає змогу детально спостерігати віддалені об'єкти; а великі лінзи об'єктива збирають досить світла для формування яскравішої картинки за слабкого освітлення. Для досягнення найкращої якості зображення; а також для комфортних тривалих спостережень без ефекту тремтіння рук; бінокль необхідно встановити на штатив за допомогою додаткового L-адаптера: для цього передбачене нарізне кріплення 1/4".
Оптика бінокля складається з лінз із багатошаровим просвітленням і Porro-призм з оптичного скла BK7 — все це посилює світлопропускну здатність; яка сприяє створенню світлого та чіткого зображення з високою контрастністю. Міцний корпус Sigeta Farland 20x50 доповнений текстурними вставками з боків оптичних тубусів; а також антивібраційним гумовим покриттям — це забезпечує надійне захоплення бінокля й захищає оптику від випадкових ударів.
Центральний барабан фокусування з текстурною накаткою дає змогу легко налаштувати різкість навіть у рукавичках. Для настроювання різкості під індивідуальні параметри передбачене кільце корекції діоптрій; яке розташоване на правому окулярі. Також є настроювання міжзіничної відстані в діапазоні від 57 до 73 мм. Ця модель обладнується наочниками складаного типу; які захищають від засвічення й небажаних відблисків.
Бінокль постачається з нашийним ремінцем для додаткової безпеки під час пересування; м'яким чохлом для транспортування і зберігання; а також захисними кришками та серветкою для очищення оптики.
Технічні характеристики:
Конструктивні особливості:
Габарити:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigeta |
| Вага | 0.79 кг |
| Діаметр об'єктиву | 50 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 195 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 65885 |
| Водостійкість | IPX4 |
| Габаріті (парс) | 195 x 180 x 64 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вихідної зіниці | 2.5 мм |
| Діапазон зміни міжзіничної відстані | 53-73 мм |
| Корпус | пластик |
| Кратність наближення | 20х |
| Лінзи | лінзи з повним багатошаровим просвітленням (Fully Multi coated) |
| Мінімальна відстань фокусування | 8 м |
| Мoдель | Farland 20x50 |
| Оптична конструкція | Porro |
| Покриття об'єктива | багатошарове |
| Поле зору на 1000 м | 58 м |
| Призми | BK7 |
| Світлосила | 6.25 |
| Країна виробництва | Китай |
| Фактор сутінків | 31.62 |