-35%







19 162 ₴
12 455 ₴
Показати оптові ціниDOOGEE S118 - це не просто великий об'єм пам'яті; а ще й безперебійне щоденне використання; а також стабільно висока продуктивність протягом тривалого часу. Більше ніяких затримок або гальмувань! З можливістю розширити обсяг пам'яті за допомогою карти пам'яті microSD; ви можете додати до 2 ТБ додаткового місця для зберігання даних.
Підвищена продуктивність; знижене споживанняРозкрийте свій творчий потенціал з DOOGEE S118. Цей нестримний пристрій оснащений восьмиядерним процесором Helio G99; що забезпечує блискавичну швидкість і безперебійну багатозадачність для комфортної роботи користувача.
Насолоджуйтеся плавною роботою без гальмуваньDOOGEE S118 пропонує достатньо оперативної пам'яті; щоб користувачі могли легко перемикатися між платформами соціальних мереж; поштовими клієнтами; відтворенням відео та іншими додатками без уповільнення роботи.
Пориньте у захопливу візуальну подорожЗавдяки 6;58-дюймовому дисплею з роздільною здатністю FHD+ та частотою оновлення зображення 120 Гц DOOGEE S118 гарантує; що кожен візуальний досвід буде представлений у приголомшливо яскравих і насичених кольорах; які ще більше посилять ваше занурення.
Більш міцний; більш надійнийDOOGEE S118 - це повністю захищений телефон; який не залишає місця для компромісів. Завдяки міцному корпусу; посиленим компонентам і сертифікації MIL-STD-810H; він витримує численні випробування на міцність при падінні з усіх боків; кутів і країв. Він відповідає рівням захисту IP68 та IP69K; гарантуючи захист від води; вологи; пилу; піску тощо.
Відмінна стійкість до розбиття та подряпинСкло S118 не тільки має підвищену стійкість до розбиття; але й підвищену стійкість до подряпин; яка збільшилась на 40%.
Створено; щоб потішити ваші вухаНасолоджуйтесь винятковою якістю звуку з DOOGEE S118! Відчуйте багатство звуку на долоні. Покращуйте свої аудіо враження; як ніколи раніше!
Підкресліть чіткість кожної деталіПри фотографуванні в умовах недостатнього освітлення великий сенсор вловлює велику кількість світла. Основна камера з роздільною здатністю 50 Мп забезпечує приголомшливу роздільну здатність; передаючи деталі у високій чіткості та насиченості.
Портретний режимВидатний портретний режим чудово справляється з різноманітними та складними сценаріями освітлення; забезпечуючи чудове відтворення оригінальних світлових ефектів на вашому обличчі. Це дає змогу отримати реалістичне зображення з покращеною текстурою та глибиною кольору.
Режим HDRПриготуйтеся до неперевершених фотознімків з ультрасучасним режимом HDR. Більше не потрібно шукати компроміси між світлими і темними ділянками - передова технологія бездоганно поєднує і збалансовує кожен елемент вашого зображення.
ПанорамаКамера готова вирушити в експедицію; щоб зафіксувати надзвичайні моменти. Режим «Панорама» ідеально підходить для реалізації найграндіозніших і наймасштабніших фотографічних задумів.
12-мегапіксельна камера нічного баченняЗахоплюйте чарівні моменти навіть у найтемніших куточках. Камера працює за допомогою інфрачервоного випромінювання; її передова сенсорна технологія та потужні можливості обробки зображень гармонійно поєднуються; забезпечуючи виняткову якість знімків навіть за найскладніших умов освітленості.
8-мегапіксельна ширококутна камераDOOGEE S118 робить фотозйомку легкою справою; надаючи вам ширше поле зору на ваших фотографіях з мінімальними зусиллями. Зафіксуйте ці захоплюючі моменти; щоб показати яскраву енергію галасливого міста; пишність історичних пам'яток або вражаючу красу природних ландшафтів.
МакрокамераПознайомтеся з навколишнім світом зблизька. Ця неймовірна функція дозволяє досліджувати найдрібніші деталі об'єктів зйомки; відкриваючи абсолютно новий рівень краси.
Фронтальна камера на 32 МпЗ надсучасною 32-мегапіксельною фронтальною камерою ваші селфі ніколи не будуть схожими на попередні. Кожен клік дарує вам заворожуючу колекцію чітких; ясних і яскравих автопортретів; які демонструють вашу красу в її найчистішому вигляді.
Стиль кіберпанку; футуристичне відчуттяЗовнішній вигляд DOOGEE S118 натхненний естетикою кіберпанку; випромінюючи футуристичний шарм завдяки своєму ультрасучасному дизайну. Ретельна обробка гарантує гладку і текстуровану задню кришку; що підкреслює загальну привабливість телефону. Футуристичне поєднання плавних контурів камери та науково-фантастичних елементів втілює поєднання інновацій та перспективного дизайну. Кожна деталь; від складних візерунків до бездоганної точності; втілює унікальну красу та виняткову якість.
Надзвичайно довгий час роботи від акумулятораАкумулятор ємністю 10800 мАг гарантує; що ви без зусиль підтримуватимете динаміку та продуктивність; насолоджуючись безперервними розвагами під час подорожі.
Система охолодження для інтенсивної роботиІнноваційна система охолодження DOOGEE S118 покращує використання внутрішнього простору.
Повна зарядка за митьМіцний телефон DOOGEE S118 підтримує швидку зарядку потужністю 33 Вт; щоб ви могли швидко підзарядитися; коли вам це потрібно.
Підтримка зворотної зарядки OTGDOOGEE S118 іноді може стати справжнім рятівником. Не соромтеся підзарядити електроніку; що працює від акумулятора; коли ви в дорозі.
Точна навігаційна системаЗавдяки вдосконаленій навігаційній системі DOOGEE S118 забезпечує неперевершену точність; надаючи точні вказівки до бажаних пунктів призначення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doogee |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 374 г |
| Мультимедіа | |
| Органайзер | Годинник |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 1080x2408 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6923740207031 |
| Безпека | Fingerprint |
| Бездротові підключення | NFC |
| Відеоядро | ARM Mali-G57 MC2 |
| Вбудовані датчики | компас |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діагональ екрану | 6.58" |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 + f/2.2 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.0 |
| Ємність аккумулятора (мА/ч) | 10800 mAh |
| Запис відео основної камери | WQHD (2560х1440) |
| Інтерфейси підключення | USB Type-C |
| Клас телефону | Захищені |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість підтримуваних SIM-карток | 2 SIM |
| Кількість ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | Corning Gorilla Glass Victus |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мoдель | S118 8/512Gb Silver |
| Мультимедіа | соціальні мережі |
| Навігація | ГЛОНАСС |
| ОС | Android 14 |
| Об'єм оперативної пам'яті (МБ) | 8 Gb |
| Об'єм вбудованої пам'яті (GB) | 512 Gb |
| Оснащення | пило/вологозахист |
| Основна камера | 50 + 12 + 8 Мп |
| Особливості | IP69K |
| Особливості корпусу | протиударні |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 4G |
| Процесор | MediaTek Helio P99 |
| Розміри (мм) | 178.5 х 83.1 х х 17.9 мм |
| Розширення пам'яті | до 2 Тb |
| Стан товару | Новий |
| Країна виробництва | Китай |
| Також | смартфон |
| Також шукають | швидкі |
| Тип дисплея | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 32 Mpx |
| Функції камери | Розпізнавання обличчя |
| Частота процесора | 2.2 GHz |