-35%878 ₴
571 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DCF448K |
| Виробник | Denso |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DCF448K |
| Вид | Вуглець |
| Висота | 28 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 214 мм |
| Мoдель | DCF448K |
| Країна виробництва | Японія |
| Ширина | 200 мм |