-35%





10 112 ₴
6 573 ₴
Показати оптові ціниМіцний захищений смартфон Oukitel WP28S пристосований до використання в польових умовах - беріть його з собою на склад; будівельний майданчик чи виробництво та працюйте; не знімаючи рукавиць.
Смартфон відповідає військовому стандарту MIL-STD-810; а отже є стійким до ударів; падінь з висоти до 1;5 м та впливу низьких та високих температур. Рівень захисту від пилу і вологи IP68/IP69K означає; що смартфон повністю захищений від потрапляння пилу та витримує занурення у воду на глибину до 1;5 м на 30 хвилин.
Надійний восьмиядерний процесор Unisoc Tiger T606 забезпечує стабільну роботу в багатозадачному режимі - грайте в ігри; переглядайте відео; редагуйте фотографії та файли тощо. Збільшуйте розмір оперативної пам’яті до 16 ГБ та працюйте із задоволенням.
6;52-дюймовий HD+ екран з яскравістю 400 ніт відтворює яскраве та чітке реалістичне зображення. Не витрачайте час на внесення пін-коду – сканер відбитка пальця захистить вашу конфіденційну інформацію та допоможе миттєво розблокувати телефон.
Смартфон Oukitel WP28S оснащений 13 МП основною камерою; 2 МП макрокамерою та 5 МП фронтальною камерою із різними режимами фотографії. Спілкуйтесь он-лайн та записуйте плавне потокове відео; фіксуйте та зберігайте незабутні моменти свого життя на смартфоні.
128 ГБ пам'яті вирішують питання зберігання електронних книг; пісень; відео; фотографій; музики та інших файлів. Зберігайте ще більше файлів – збільшуйте сховище до 1 ТБ; використовуючи SD-карту.
Розділяйте своє особисте та професійне життя – смартфон підтримує дві SIM-карти.
Вбудований NFC модуль дозволяє одним дотиком здійснювати безпечні безконтактні платежі; користуватись громадським транспортом; обмінюватись цифровим контентом та підключати електронні пристрої.
Смартфон Oukitel WP28S відміно працює з різними навігаційними системами - GPS; Glonass; Beidou та Galileo. Він допоможе вам швидко обрати оптимальний напрямок руху; коли ви перебуваєте в дорозі.
Акумулятора ємністю 10600 мA/год вистачає до 80 години перегляду відео або 50 годин музики. У режимі очікування смартфон працюватиме до 42 днів на одному заряді.
Адаптована до потреб користувачів новітня операційна система Android 14 забезпечує належний захист даних та пропонує багато додаткових можливостей. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс робить смартфон простим та зручним у користуванні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Помаранчевий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 373 г |
| Мультимедіа | |
| Органайзер | Годинник |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Unisoc Tiger T606 |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 1280 x 576 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6931940757614 |
| Безпека | Fingerprint |
| Бездротові підключення | NFC |
| Відеоядро | ARM Mali-G57 MP1 |
| Вбудовані датчики | компас |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діагональ екрану | 6.52" |
| Ємність аккумулятора (мА/ч) | 10600 mAh |
| Запис відео основної камери | Full HD / 1920 х 1080 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | HD / 1280х720 / стереозвук |
| Інтерфейси підключення | USB Type-C |
| Клас телефону | Захищені |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість підтримуваних SIM-карток | 2 SIM |
| Кількість ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | скло |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мoдель | WP28S 4/128GB Orange |
| Мультимедіа | соціальні мережі |
| Навігація | ГЛОНАСС |
| ОС | Android OS |
| Об'єм оперативної пам'яті (МБ) | 4 Gb |
| Об'єм вбудованої пам'яті (GB) | 128 Gb |
| Оснащення | пило/вологозахист |
| Основна камера | 13 + 2 Mpx |
| Особливості | IP69K |
| Особливості корпусу | протиударні |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 4G |
| Розміри (мм) | 174.2 х 82.3 х 17.4 мм |
| Розширення пам'яті | до 1 Тb |
| Стан товару | Новий |
| Країна виробництва | Китай |
| Також | смартфон |
| Також шукають | до 30000 грн |
| Тип дисплея | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 5 Mpx |
| Функції камери | Розпізнавання обличчя |
| Частота процесора | 1.6 GHz |