-35%








3 746 ₴
2 435 ₴
Показати оптові ціниТактичний польовий рюкзак Tramp Tactical об'ємом 40 літрів - універсальний патрульний рюкзак який оптимально підійде; як професійним військовим і правоохоронцям; так і мисливцям; рибалкам і мандрівникам.
Оснащений системою додаткового зовнішнього кріплення спорядження MOLLE.
При відносно невеликих габаритах - дуже містка модель.
Рюкзак округлої форми без гострих кутів і виступаючих деталей допомагає впевнено пересуватися в щільному натовпі або міському транспорті в годину пік.
Комфорт в носінні забезпечують м'яка; сітчаста відмінно вентильована спина з демпферними подушками і широкі; м'які лямки анатомічної форми.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Висота | 46 см |
| Глибина | 22 см |
| Об`єм | 40 л |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | UTRP-043-black |
| Вага | 1.1 кг |
| Гарантія, міс | 0 |
| Додаткові кріплення | для намету |
| Застібки і замки | блискавка |
| Кількість відсіків | 2 |
| Матеріал | поліестер (Polyester) |
| Мoдель | Tactical 40 л Black |
| Особливості моделі | система кріплення MOLLE |
| Відділення | для питної системи |
| Розмір | 46 х 30 х 22 см |
| Спинка | м'яка |
| Країна виробництва | Китай |
| Сфера застосування | міські |
| Тип вентиляції спини | подушки |
| Фіксація | грудна стяжка |