-30%7 690 ₴
5 383 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 610.3711.52 |
| Виробник | Zimmermann |
| Висота | 52 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 610.3711.52 |
| Вага | 2 кг |
| Зовнішній діаметр | 316 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаски | 108 мм |
| Діаметр центрування | 64 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Мінімальна товщина | 26 мм |
| Мoдель | 610.3711.52 |
| Вживаність | VOLVO XC70 II (136) |
| Країна виробництва | Німеччина |