-30%8 944 ₴
6 261 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 600.3248.20 |
| Виробник | Zimmermann |
| Висота | 68 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 600.3248.20 |
| Вага | 5 кг |
| Зовнішній діаметр | 360 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаски | 130 мм |
| Діаметр центрування | 85 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Мінімальна товщина | 34 мм |
| Мoдель | 600.3248.20 |
| Вживаність | 7P6) |
| Країна виробництва | Німеччина |