-30%2 594 ₴
1 816 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 600.3241.20 |
| Виробник | Zimmermann |
| Висота | 48 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 600.3241.20 |
| Вага | 9 кг |
| Зовнішній діаметр | 272 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаски | 112 мм |
| Діаметр центрування | 65 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Мінімальна товщина | 8 мм |
| Мoдель | 600.3241.20 |
| Вживаність | SKODA OCTAVIA II Combi (1Z |
| Країна виробництва | Німеччина |