-30%5 911 ₴
4 138 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 600.3225.20 |
| Виробник | Zimmermann |
| Висота | 69 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 600.3225.20 |
| Вага | 10 кг |
| Зовнішній діаметр | 330 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаски | 130 мм |
| Діаметр центрування | 85 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Мінімальна товщина | 30 мм |
| Мoдель | 600.3225.20 |
| Вживаність | VW TOUAREG (CR7) |
| Країна виробництва | Німеччина |