-30%4 373 ₴
3 061 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 600.3222.52 |
| Виробник | Zimmermann |
| Висота | 48 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 600.3222.52 |
| Вага | 4 кг |
| Зовнішній діаметр | 256 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаски | 112 мм |
| Діаметр центрування | 65 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Мінімальна товщина | 10 мм |
| Мoдель | 600.3222.52 |
| Вживаність | 1T2) |
| Країна виробництва | Німеччина |