-30%6 700 ₴
4 690 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 600.3221.52 |
| Виробник | Zimmermann |
| Висота | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 600.3221.52 |
| Вага | 35 кг |
| Зовнішній діаметр | 288 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаски | 112 мм |
| Діаметр центрування | 65 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Мінімальна товщина | 22 мм |
| Мoдель | 600.3221.52 |
| Вживаність | SKODA SUPERB I (3U4) |
| Країна виробництва | Німеччина |