-30%3 579 ₴
2 505 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 590.2832.20 |
| Виробник | Zimmermann |
| Висота | 67 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 590.2832.20 |
| Вага | 6 кг |
| Зовнішній діаметр | 281 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаски | 114 мм |
| Діаметр центрування | 62 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Мінімальна товщина | 5 мм |
| Мoдель | 590.2832.20 |
| Вживаність | LEXUS ES (_V6_)седан TOYOTA CAMRY (_V5_) |
| Країна виробництва | Німеччина |