-30%3 243 ₴
2 270 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 590.2801.20 |
| Виробник | Zimmermann |
| Висота | 55 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 590.2801.20 |
| Вага | 9 кг |
| Зовнішній діаметр | 281 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаски | 114 мм |
| Діаметр центрування | 62 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Мінімальна товщина | 5 мм |
| Мoдель | 590.2801.20 |
| Вживаність | TOYOTA RAV 4 IV (_A4_) |
| Країна виробництва | Німеччина |