-30%3 487 ₴
2 441 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 530.2465.20 |
| Виробник | Zimmermann |
| Висота | 64 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 530.2465.20 |
| Вага | 5 кг |
| Зовнішній діаметр | 286 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаски | 100 мм |
| Діаметр центрування | 58 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Мінімальна товщина | 5 мм |
| Мoдель | 530.2465.20 |
| Вживаність | SUBARU LEGACY V універсал (BR)TOYOTA GT 86 купе (ZN6_) |
| Країна виробництва | Німеччина |