-30%4 216 ₴
2 951 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 200.2534.20 |
| Виробник | Zimmermann |
| Висота | 44 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 200.2534.20 |
| Вага | 4 кг |
| Зовнішній діаметр | 296 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаски | 114 мм |
| Діаметр центрування | 68 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Мінімальна товщина | 24 мм |
| Мoдель | 200.2534.20 |
| Вживаність | HL_) |
| Країна виробництва | Німеччина |