-30%8 866 ₴
6 206 ₴
Показати оптові ціниГальмівний диск ZIMMERMANN 100.3331.52 має високу стійкість до стирання; неймовірним терміном придатності завдяки унікальному способу виготовлення з цілісних; литих заготовок; які містять сірий чавун.
Всі гальмівні диски; а так само барабани зроблені у Німеччині і відповідають стандартам: DIN EN ISO 9001: 2008 і DIN ISO TS 16949.
Для позитивного впливу на властивості чавуну; надання йому довговічності; у основний матеріал додаються різні компоненти (молібден; мідь; вуглець; титан).
Гальмівний диск ZIMMERMANN 100.3331.52 є перфорованим; що забезпечує диску додаткове охолодження; а значить здатність переносити більш інтенсивне гальмування та більш високу зносостійкість.
Подібні диски призначені для стилю їзди з постійним агресивним гальмуванням; і не дуже добре підійдуть для звичайної дорожньої їзди.
Історія компанії OTTO ZIMMERMANN йде корінням у 1947 рік; та названа на честь свого засновника. Компанія вже більше п'ятдесяти років спеціалізується на виробництві деталей гальмівної системи.
На сьогодні компанія OTTO ZIMMERMANN це один з провідних; визнаних лідерів у виробництві гальмівних дисків та гальмівних колодок; завдяки конкурентоспроможним цінам на продукцію; а так само її бездоганній якості.
Вибір гальмівного диска дуже відповідальне завдання; адже під час гальмування; транспортного засобу диск відчуває високі навантаження; це призводить до сильного нагрівання поверхні диска. У його конструкції повинні бути ідеально продумані способи відведення гарячих газів і охолодження поверхні; що б протистояти швидкому зносу при інтенсивному гальмуванні. На стан дисків дуже впливає стан дорожнього покриття; манера водіння; температурні перепади; а так само несвоєчасне технічне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 100.3331.52 |
| Виробник | Zimmermann |
| Висота | 52 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 30 мм |
| Сумісність з маркою | ГАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 100.3331.52 |
| Вага | 9 кг |
| Зовнішній діаметр | 320 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаски | 112 мм |
| Діаметр центрування | 68 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Марка автомобіля | Audi |
| Мінімальна товщина | 28 мм |
| Мoдель | 100.3331.52 |
| Ось | передня |
| Вживаність | AUDI Q5 (8RB) |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Тип гальмівного диска | вентильований |