-30%3 567 ₴
2 497 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 61532.10 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 61532.10 |
| Вага | 26 кг |
| Зовнішній діаметр | 257 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр центрування | 68 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Мінімальна товщина | 24 мм |
| Мoдель | 61532.10 |
| Вживаність | NISSAN NV200 Фургон |
| Країна виробництва | Іспанія |