-30%3 816 ₴
2 671 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 61472.10 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 61472.10 |
| Вага | 66 кг |
| Зовнішній діаметр | 8 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр центрування | 71 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Мінімальна товщина | 26 мм |
| Мoдель | 61472.10 |
| Вживаність | PEUGEOT 508 SW I (8E_) |
| Країна виробництва | Іспанія |