-30%3 324 ₴
2 327 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 61466.10 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 9 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 61466.10 |
| Вага | 54 кг |
| Зовнішній діаметр | 6 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр центрування | 68 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Мінімальна товщина | 22 мм |
| Мoдель | 61466.10 |
| Вживаність | NISSAN PULSAR Похила задня частина (C13) |
| Країна виробництва | Іспанія |