-30%



3 701 ₴
2 591 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | osram |
| Потужність | 24 Вт |
| Колірна температура | 4000К |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1920 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| SMART-керування | Немає |
| Артикул | 405807506221 |
| Вага | 0.94 кг |
| Вологозахист | Да |
| Гарантія, міс | 60 |
| Довжина кабелю | кабельу немає |
| Джерело світла | світлодіодна (LED) лампа |
| Клас захисту IP | IP65 |
| Лампа в комплекті | Да |
| Мoдель | 4058075062221 |
| Призначення | внутрішнє освітлення |
| Харчування | 220 - 240 В |
| Робоча температура | -20°С - +50°С |
| Розміри | 61 x he300 мм |
| Сертифікати | TÜV SÜD |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип монтажу | Накладний |
| Тип світильника | Стельовий |
| Кут розсіювання | 120° |
| Форма | Кругла |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Колір | Білий |