-35%


3 454 ₴
2 245 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бездротовий |
| Загальні | |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ARCHER-C80 |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Гарантія, міс | 24 |
| Глибина | 120 мм |
| Захист інформації | WPA |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Кількість антен (шт) | 4 |
| Мoдель | ARCHER-C80 |
| Підтримка транспортних протоколів | PPTP |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Режими роботи | дротовий маршрутизатор |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi | 1300 Мбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 x |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | ac (до 1.3 Гбіт/c) |
| Також шукають | 10/100/1000 Мбіт/c |
| дистанційне керування | WEB-інтерфейс |