-30%
16 337 ₴
11 436 ₴
Показати оптові ціниПарта Ammi - ергономічний; регульований по висоті стіл. Зручна робоча поверхня парти з безліччю секцій для розміщення книжок; зошитів та інших канцелярських приладь; під стільницею розташована висувна полиця.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cubby |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Ammi grey |
| Вік | від 5 років |
| Висота парти | 53 - 78 см |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина парти | 60 см |
| Кількість місць | одномісні |
| Комплектація | Поличка-набудова |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Ammi grey |
| Призначення | шкільна |
| Особливості | з похилою стільницею |
| Країна виробництва | Китай |
| Ширина парти | 120 см |