-35%922 ₴
599 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WDTH402-1 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | CF226A |
| Розфасовка | 1 кг |
| Сумісність із моделями | CF287A |
| Сумісність з пристроями бренду | HP |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір | Black |