-35%








1 734 ₴
1 127 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип | Підставка |
| Матеріал | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.67 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MS-TABLE2-01 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Мoдель | метал |
| Особливості | під два монітори |
| Розмір | 1000 x 260 x 122 мм |