-35%
889 ₴
578 ₴
Показати оптові ціниІмпульсний блок живлення Ritar RTPSP72-12 - призначений для живлення енергією світлодіодних стрічок; систем освітлення; відеоспостереження та ін. Даний адаптер крім подачі енергії; стабілізує напругу в цих системах. За рахунок цього досягається максимальний рівень продуктивності і збільшується термін експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Вихідна потужність | 72 Вт |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RTPSP72-12 /box |
| Вага | 230 р |
| Вхідна напруга | 100-240В |
| Вихідний роз'єм | 5.5 х 2.5 |
| Вихідний струм | 6 А |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 112 мм |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Мoдель | RTPSP72-12 /box |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип виготовлення | вилковий |