-35%






5 106 ₴
3 319 ₴
Показати оптові ціниСкладаний ніж Civivi Baklash C801H є ефективним компактним інструментом кишенькового формату. Цей ніж довгий і тонкий; практично не відчутний у кишені. Його лезо досягає майже 9 сантиметрів у довжину; володіючи красивою увігнутою заточкою. Замок різновиду Liner Lock захищає користувача від порізів; що гарантує йому просту; безпечну експлуатацію. Є кулькові підшипники із сталі.
Лезо має форму drop point; універсальну; тому його раціонально застосовувати у туризмі; активному відпочинку. Такий клинок однаково ефективно справиться і з нарізуванням; і з розколюванням. В основі – сталь марки 9Cr18MoV із твердістю близько 60 одиниць за шкалою Роквелла. Такий показник вважається дуже високим для ножової продукції.
Ви можете не побоюватися того; що ваш ніж заіржавіє. Міцна сталь легко піддається заточуванню; а заточений меч потім довго зберігає свій первісний вигляд. Тому інструмент можна вважати практичним. Рукоятка ножа зроблена зі склотекстоліту G10. Це міцний та легкий матеріал; виготовлений зі скловолокна та синтетичної смоли. Легка текстура відмінно лежить у руці та забезпечує надійне захоплення.
Є також кліпса у ножа; що дозволяє закріпити його на одязі; підвісити до сумки або прикріпити на рюкзак. Довжина повної моделі досягає 20;6 сантиметра; довжина в закритому положенні становить 11;7 сантиметра. Довжина клинка – 8;9 сантиметра; а товщина дорівнює трьом міліметрам. Важить інструмент 110 г.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Стан | Новий |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Колір | Чорний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 110 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C801C |
| Вид ножа | туристичний |
| Гарантія, міс | 12 |
| Довжина клинка | 89 мм |
| Довжина рукояті | 117 мм |
| Конструкція | складаний |
| Конструкція осьового механізму | на підшипниках |
| Марка сталі / Матеріал клинка | 9Cr18MoV |
| Матеріал рукояті | G10 |
| Мoдель | Baklash Black |
| Загальна довжина | 206 мм |
| Особливості | кліпса |
| Поверхня клинка | неіржавка |
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом заборонених до продажу на території України |
| Країна виробництва | Китай |
| Також | ніж туристичний |
| Твердість сталі | 60 HRC |
| Тип замку | Liner Lock |
| Тип відкривання | автомат |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |