-35%





2 628 ₴
1 708 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sector |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 400 x 400 |
| Артикул | Т11 Black |
| Гарантія, міс | 12 |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 55" |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 32" |
| Мoдель | Т11 Black |
| Навантаження | до 35 кг |
| Регулювання | нахил |
| Країна виробництва | Україна |
| Тип | Стаціонарна |
| Кут нахилу | +12° ~ -12° |