-23%






7 387 ₴
5 682 ₴
Показати оптові ціниПопулярна лінійка EDC-ножів Boker Plus Kwaiken розширила свій асортимент; додавши нове відгалуження Boker Kwaiken Air. Новинки мають практично ті ж габарити; за винятком більш тонкого клинка і руків'я; а також нових матеріалів накладок.
Незалежно від варіанти виконання; клинок виготовляється зі сталі марки VG-10 з твердістю 57-58 одиниць за шкалою Роквелла.
Клинок витягується за допомогою фліпперу і фіксується замком Liner Lock. Руків'я формують сталеві лайнери і декоративні накладки з деревини; титану або G-10.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 01BO339 |
| Вага | 83 г |
| Вид ножа | кишеньковий (EDC) |
| Гарантія, міс | 3 |
| Довжина клинка | 90 мм |
| Довжина рукояті | 123 мм |
| Конструкція | складаний |
| Конструкція осьового механізму | на підшипниках |
| Марка сталі / Матеріал клинка | VG-10 |
| Матеріал рукояті | G10 |
| Мoдель | Plus Kwaiken Air G10 All Black |
| Загальна довжина | 213 мм |
| Поверхня клинка | Black |
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом заборонених до продажу на території України |
| Країна виробник | Китай/Тайвань |
| Країна виробництва | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Твердість сталі | 57-58 HRC |
| Тип замку | Liner Lock |
| Тип відкривання | фліппер |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Товщина клинка | 2.4 мм |
| Форма клинка | normal blade |