-23%

1 161 ₴
893 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CT645 |
| Виробник | Contitech |
| Стан | Новий |
| Тип | Ремінь ГРМ |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CT645 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 733 мм |
| Кількість зубців | 77 шт. |
| Кількість ременів | 1 |
| Марка автомобіля | Volkswagen |
| Межзубчаста відстань | 525 мм |
| Мoдель | CT645 |
| Вживаність | 70l |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Ширина | 1 мм |