-26%
593 ₴
439 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cellfast |
| Довжина | 20 м |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 12-150 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Внутрішній діаметр шланга | 1/2" |
| Додатково | перешкоджає наростанню водоростей усередині |
| Максимальний тиск | 20 бар |
| Матеріал | ПВХ |
| Мoдель | до 20бар -10+50°C |
| Робоча температура | -10 до +50°C |
| Країна виробництва | Польща |