-35%


712 ₴
463 ₴
Показати оптові ціниБлок живле
ння застосовується як в охоронної сигналізації; так і в системах відеоспостереження в тому числі; для зовнішнього застосування. Робота блоку досить проста; він підключається до мережі живлення 220 В; на виході блоку; після трансформації з'являється напруга 12 В. Вхід ~ 176-245 В підключається клемами. Стандартний вихід блоку можна підключати до більшості сучасних пристроїв безпеки споживають напругу і струм в відповідно до технічних характеристик блоку живлення. Блок живлення виконаний в металевому корпусі; який передбачає можливість кріплення на стіну.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 37 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BGM-125Lite |
| Вхідна напруга | 176-245В |
| Вихідний роз'єм | клемна колодка |
| Вихідний струм | 5 А |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 110 мм |
| Мoдель | BGM-125Lite |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип виготовлення | монтажний |