-26%


5 133 ₴
3 802 ₴
Показати оптові ціниАкумуляторний дриль-шуруповерт Forte CDR-12ASC 12В 1.5А з акумулятором 1.5 Ач ідеально підходить для робіт по дереву; металу та пластику; для свердління невеликих отворів та загвинчування відповідних кріпильних елементів як вдома; так і в майстерні. У моделі встановлено планетарний редуктор підвищеної потужності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Живлення | |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 123610 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр свердління дерева | 26 мм |
| Діаметр свердління металу | 10 мм |
| Додатково | реверс |
| Ємність акумулятора | 1.5 A/год |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Комплектація | шуруповерт |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 10 |
| Максимальний крутний момент | 28 Нм |
| Мoдель | 5A) |
| Призначення | побутової |
| Підсвічування | Да |
| Режим роботи | безударний |
| Режимів крутного моменту | 18 + 1 |
| Швидкість обертання (обороти) | 0-1350 об/хв |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип патрона | змінний патрон |
| Тип харчування | Акумулятор |
| Упаковка | Кейс |