-35%
314 ₴
204 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | BP8HS15 |
| Виробник | NGK |
| Матеріал електрода | Нікель |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6729 BP8HS-15 |
| Вид пального | бензин |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина різьблення | 12,7 мм |
| Кальальне число | 8 |
| Кількість бічних електродів | одноелектродна |
| Мoдель | 6729 BP8HS-15 |
| Особеннсоти | з плоским сідлом |
| Розмір гайкового ключа | 21 мм |
| Розмір різьблення | M14 x 1 |
| Відстань між електродами | 1.5 мм |
| Країна виробництва | Японія |