-35%545 ₴
354 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMiO |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | M37 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SWC-47-M 37-39 см (02988) (029886) |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | SWC-47-M 37-39 см (02988) (029886) |
| Розмір | M (37-39 см) |
| Країна виробництва | Китай |