-35%




16 843 ₴
10 948 ₴
Показати оптові ціниВнутрішня/зовнішня точка доступу 4x4 WiFi 6; призначена для комірчастих додатків. Точка доступу Wi-Fi 6 Mesh (U6 Mesh) – це високопродуктивна чотирипотокова точка доступу Wi-Fi 6; яка забезпечує найкращу у своєму класі сітку сигналів для розширення бездротового покриття домашніх та корпоративних мереж. U6 Mesh може досягати сукупної пропускної здатності до 5.3 Гбіт/с у своїх діапазонах 5 ГГц (4x4 MU-MIMO та OFDMA) та 2.4 ГГц (2x2 MU-MIMO та OFDMA). Ця точка доступу також працює в режимі повного MIMO 4x4 з каналами 160 МГц для створення високопродуктивних бездротових висхідних каналів та забезпечення більш швидкої передачі даних. Витончена U6 Mesh досить непомітна; щоб її можна було використовувати в будь-якому місці вдома або в офісі; але при цьому досить міцна; щоб надійно працювати на відкритому повітрі завдяки водонепроникному корпусу зі ступенем захисту IPX5. U6 Mesh - це пристрій plug-and-play; призначений для простого розширення бездротового сигналу; щоб забезпечити повне; безперервне покриття та високоякісне з'єднання WiFi. Його можна налаштувати за лічені хвилини та повністю керувати за допомогою вебпрограми UniFi Network або мобільної програми.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubiquiti |
| Стан | Новий |
| Тип антени | Внутрішня |
| Загальні | |
| Вага | 400 г |
| Висота | 159.5 мм |
| Живлення | PoE |
| Ширина | 48.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet-інтерфейси | LAN 10/100/1000 Мбіт/с |
| Артикул | U6-MESH |
| Безпека інформації | WPA3 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 48.5 мм |
| Додаткові можливості | SSID |
| Кількість LAN портів | 1 |
| Кількість антен | 4 |
| Максимальна швидкість | до 5.4 Гбіт/с |
| Мoдель | UniFi 6 Mesh |
| Набір | 1 точка доступу |
| Підтримка MESH | Да |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 n |
| Стандарти мереж | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Тип пристрою | Mesh точка |