-35%








4 812 ₴
3 128 ₴
Показати оптові ціниКорпус Gamemax Infinity
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Артикул | Infinity BK |
| Вага (кг) | 7.5 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x Audio |
| Габарити (мм) | 273 х 420 х 399 мм |
| Гарантія, міс | 24 |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25" | відсутній |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 170 мм |
| Місця для додаткових вентиляторів | Top 3x12 см |
| Мoдель | Infinity BK |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | прозора передня панель |
| Підтримувані материнські плати | Mini - ITX |
| Підтримка рідинного охолодження | Top 360 mm |
| Пиловий фільтр | Да |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Серія | Gamemax Infinity |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | Прозоре |
| Типорозмір | Miditower |
| Встановлення довгих відеокарт | до 360 мм |
| Колір | Чорний |