-35%








1 060 ₴
689 ₴
Показати оптові ціниJonsbo CR-1200E — процесорний кулер для стабільної підтримки температури компонента та запобігання перегріву. Виріб має вентилятор із широкими лопатями; які здатні захопити велику кількість повітря. За одну хвилину виріб виконує 2000 обертів. Має яскраву підсвітку ARGB для гарного вигляду вашого ПК.
Підключається пристрій за допомогою конектора 3 Pin. Виріб підійде для всіх вказаних сокетів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JONSBO |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 350 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Сбока) Загальна висота, мм | 128 |
| Артикул | CR-1200E black |
| Повітряний потік | 36 CFM |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 92 мм |
| для процесорів | AMD |
| Додатково | 2 теплові трубки |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертання | 2000 об/хв |
| Мoдель | CR-1200E black |
| Напруга живлення вентиляторів | Дванадцять |
| Підсвічування | RGB |
| Розмір (загальний) | 128 × 93 × 63 мм |
| Розміри вентиляторів | 92 x 92 x 25 мм |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Сокет | AM5 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Рівень шуму | 26.5 dB |