-26%








7 170 ₴
5 311 ₴
Показати оптові ціниLiquid Freezer III готовий до негайного використання завдяки встановленим вентиляторам радіатора в push-конфігурації. Кабелі вентиляторів вбудовані в оболонку шлангів; тому до материнської плати потрібно підключити лише один кабель. З MX-6 термокомпозитом; включеним у постачання; у вас є все необхідне для швидкої та простої установки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ACFRE00151A |
| Вага | 2300 г |
| Повітряний потік | 69.9 CFM |
| Гарантія, міс | 12 |
| Тиск | 2.0 мм H2O |
| Діаметр вентиляторів | 140 мм |
| Довжина патрубків | 450 мм |
| для процесорів | AMD |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальна частота обертання | 1900 об/хв |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Мoдель | Liquid Freezer III - 280 A-RGB White |
| Напруга живлення вентиляторів | Дванадцять |
| Підсвічування | ARGB |
| Розміри вентиляторів | 140 х 140 х 25 мм |
| Розміри радіаторів | 317 x 138 x 38 мм |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Сокет | 1851 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
| Рівень шуму | 25 dB |