-35%







10 198 ₴
6 629 ₴
Показати оптові ціниВеликий надміцний ігровий стіл GD214 витримує навантаження до 100 кг; що достатньо для звичайних ігрових програм. Тримачі для чашок і навушників також доступні для того; щоб на робочому столі не було безладу.
3 налаштування висоти (710/760/810 мм) забезпечують кращі кути огляду для різних геймерів; забезпечуючи легкий і здоровий ігровий досвід.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GamePro |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GD214 |
| Можливість регулювання висоти | Немає |
| Висота, см | 81 см |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина, см | 60 см |
| Матеріал | Пластик |
| Мoдель | GD214 |
| Особливості | підсклянник |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | геймерський |
| Ширина, див | 136 см |