-35%


11 305 ₴
7 348 ₴
Показати оптові ціниЕлектросушарка для рушників побутова Стандарт НР-І 650х430/150 TR К. Обладнана таймер-регулятором та конектором для підключення в розетку з будь-якого боку. Сумісна з комплектом прихованого підключення. Має 5 ребер та стояки з круглої труби.
Нержавіюча сталь
При виготовленні рушникосушарки використовується шовна труба із нержавіючої сталі; що містить в своєму складі мінімум 18% Cr і 8% Ni. Такий зміст Cr забезпечує формування на поверхні оксидного шару; що надає металу стійкість до впливу оксидів та різноманітних хімічних речовин. Збільшує термін експлуатації; що ідеально підходить у виробництві рушникосушарок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маріо |
| Вага | 4.3 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 660 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2.3.0213.10.P |
| Можливість під'єднання | зліва |
| Гарантія, міс | 60 |
| Клас захисту | IP44 |
| Максимальна температура підігрівання | 55 °C |
| Максимальна теплова потужність | 75 Вт |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мoдель | Стандарт НР-І |
| Об'єм обігріву | 54.92 м3 |
| Країна виробництва | Україна |
| Тип | Електричний |
| Тип підігрівання | сухий тен |
| Фактура поверхні | глянсова |
| Форма | драбинка |