-30%







7 329 ₴
5 130 ₴
Показати оптові ціниКрісло Fundesk Fortuna сприяє формуванню правильної постави та дасть змогу знизити навантаження на спинку Вашої дитини під час занять та розваг. Спеціальний дизайн спинки здійснює ефект формування постави та рівної спини в дитини; знімає негативні відчуття защемлення м'язів спини.
Наявність додатково вбудованих стоперів у колесі забезпечує надійність і стійкість; а зіркове розташування перешкоджає перекиданню крісла. Легко пересувається за потреби та повністю блокується обертання коліс під час сидіння. Матеріал екологічно чистий; не має запаху та приємний на дотик.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FunDesk |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Fortuna Grey |
| Вага | 16 кг |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 59 см |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 39 см |
| Висота спинки у верхньому положенні | 97 см |
| Висота спинки в нижньому положенні | 76 см |
| Гарантія, міс | 12 |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал оббивки | тканина |
| Механізм | вручну переміщаючи по трубі спинку та сидіння |
| Мoдель | Fortuna Grey |
| Підстава | без хрестовини |
| Особливості | колеса зі стопорами |
| Регулювання | Висота спинки |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір каркасу | Сірий |
| Ширина спинки | 41 см |